Opište prosím kontrolní kód "5016"

Lorem ipsum dolor sit amet,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet accumsan leo. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3402"
Děkujeme za uznání Strašilová
Děkuji Klubu 60+, že se zapojil do akce "Zvelebme si svoje město". Jmenovitě paní Strašilové a panu Prodělalovi. Je fajn, že jste přišli a pracovali s námi. Doufám, že na další akci bude účast vašich členů vyšší. Přeji všem hezký den a těším se na další spolupráci. Za město Hanušovice Pospíchalová