Opište prosím kontrolní kód "5369"

- Bowling

V úterý dne 29. května 2018 v době od 15:00 hod. se koná v restauraci Areálu Skiland Ostružná bowlingový turnaj členů Klubu 60+ Hanušovice, z. s. V případě zájmu o tuto akci volejte prosím panu Karlu Prodělalovi na tel. č. 605 431 982.

- Dětský den v Hanušovicích
V sobotu dne 9. června 2018 od 14 hod. pořádá Město Hanušovice ve spolupráci s místními spolky na fotbalovém hřišti v Hanušovicích Dětský den.
Bližší údaje k akci naleznete na přiloženém plakátku viz níže pod textem.

- Divadlo v parku
V neděli dne 17. června 2018
pořádá Klub 60+ Hanušovice, z. s., zájezd do Šumperka na Divadlo v parku. Odjezd autobusu se uskuteční ve 20:00 hod. z Hanušovic od městského úřadu a z autobusových zastávek u pošty a u viaduktu.
Program zájezdu:
- od 21 hod. divadelní komedie Sex na vlnách v podání divadelního souboru Divadla Šumperk a to na Letní scéně v sadech 1. máje (při nepříznivém počasí se divadelní představení uskuteční v Divadle Šumperk)
- přibližně v 23:30 hod. odjezd autobusu ze Šumperka do Hanušovic.
Cena zájezdu zahrnuje dopravu autobusem tam a zpět a vstupné na uvedené představení a je ve výši:
- 150,- Kč pro řádné členy Klubu 60+ Hanušovice, z. s.
- 200,- Kč pro osoby mimo členskou základnu Klubu.
Závazné přihlášky jsou evidovány od úterý dne 22. května 2018 v kanceláři firmy Vobus Hanušovice na ul. Hlavní 92, tel. 583 231 251 v pracovní dny od 8-11 hod. a od 13-15 hod.
Upozornění:
Závaznou přihláškou je zaregistrování osoby a složení příslušné hotovosti a to nejpozději do 5. června 2018, kdy bude evidence účastníků zájezdu ukončena. Po této době již nebude možné vybranou hotovost vracet.

- Přivítání léta na Vysoké
Ve čtvrtek dne 21. června 2018 pořádá Klub 60+ Hanušovice, z. s. zájezd do obce Vysoká. Odjezd autobusu se uskuteční ve 14:30 hod. z Hanušovic z autobusových zastávek u pošty, u viaduktu a u potravin.
Program zájezdu:
- od 15 do 18 hod. v místní kapličce nás seznámí pan Miroslav Straka s historií obce a s působením dědy hudebního skladatele Franze Schuberta v obci. Dále pro nás manželé Strakovi zorganizují posezení u ohně s občerstvením (za mírné ceny) a možností opékání špekáčků. K tomu účelu si s sebou vezměte vuřty dle vlastní chuti a to co do množství a kvality.
- přibližně v 18:30 hod. příjezd do Hanušovic.
Cena zájezdu zahrnuje dopravu autobusem tam a zpět a je ve výši:
- 20,- Kč pro řádné členy Klubu 60+ Hanušovice, z. s.
- 50,- Kč pro osoby mimo členskou základnu Klubu.
Upozornění:
V případě nepříznivého počasí se zájezd neuskuteční.
Přihlášky se evidují od pondělí dne 7. května 2018 v kanceláři firmy Vobus Hanušovice na ul. Hlavní 92, tel. 583 231 251 v pracovní dny od 8-11 hod. a od 13-15 hod.

- Pobytový zájezd do Itálie pro seniory
Na základě nabídky Cestovní kanceláře Sana, s. r. o., Karla IV. 430/26, 500 02 Hradec Králové a projeveného zájmu některých členů našeho Klubu předkládám nabídku pobytového zájezdu k Jaderskému moři na Palmovou riviéru ve střední části Itálie, který by se uskutečnil
v době od 8. - 15. září 2018.
Odjezd autobusu z Hanušovic by byl již v pátek dne 7. září 2018 (čas a místo nástupu bude dodatečně upřesněn) a rovněž návrat se uskuteční až v neděli dne 16. září 2018.
Ubytování: V šestimístných bungalovech kategorie A (bez klimatizace), B (bez WC a sprchy) a Elite.
Cena zájezdu je 5.350,- Kč za osobu na týden s ubytováním, dopravou včetně plné penze. Podmínkou však je nejméně 20 zájemců o uvedený zájezd (nemusí se však nutně jednat o seniory).
Nezávazné přihlášky na zájezd volejte na tel. číslo 605 431 982 panu Karlu Prodělalovi nebo pište na e-mail klub60plushanusovice@seznam.cz nejpozději do 31. května 2018. Bližší informace k zájezdu naleznete na webových stránkách Cestovní kanceláře Sana.